Neach-càraidh Bataraidh 2-32S 15A 20A 25A Co-ionannaiche Fèin-ghluasadach Bataraidh Lithium HTB-J32S25A
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Tagaichean Bathar
Sònrachaidhean
Sònrachaidhean Co-ionannaiche Bataraidh Lithium Heltec:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Fiosrachadh mun toradh
Ainm Branda: HeltecBMS
Tùs: Tìr-mòr na Sìona
Teisteanas: WEEE
Barantas: 3 Mìosan
MOQ: 1 pìos
Seòrsa Bataraidh: Lithium trì-fhillte, fosfáit iarainn litiam, lithium cobalt titanium
Bholtaids air a mheas: DC12V
Raon càraidh: 2-24S/2-32S
Cothromachadh làithreach: 15A/20A/25A
Meud: 360 * 290 * 170MM
Gnàthachadh
  • Suaicheantas gnàthaichte
  • Pacadh gnàthaichte
  • Gnàthachadh grafaigeach
Pasgan
1. Neach-càraidh bataraidh * 1 seata.
2. Poca an-aghaidh statach, spong an-aghaidh statach agus cùis rocach.
Mion-fhiosrachadh Ceannach
  • Luingearachd bho:
    1. Companaidh/Factaraidh ann an Sìona
    2. Taighean-bathair anns na Stàitean Aonaichte/a' Phòlainn/an Ruis/Braisil
    Cuir fios thugainngus mion-fhiosrachadh luingeis a cho-rèiteachadh
  • Pàigheadh: Thathas a’ moladh 100% TT
  • Tilleadh & Aisigidhean: Airidh air tilleadh agus aisigidhean
Feartan
  • Bholtaids rangaichte: DC12V
  • Raon càraidh: 2-32S
  • Sruth cothromachaidh: 15A/20A/25A (atharrachail)
Prionnsabal Obrach
① Co-ionannachd Làimhe
② Co-ionannachd fèin-ghluasadach
③ Co-ionannachd Cosgais
Seo na paramadairean suidheachaidh airson co-ionannachd cosgais:
Paramadairean cothromachaidh fosfáit iarainn lithium:
Dìon thar-bholtaids monomer: 3.650V Ath-bheothachadh thar-bholtaids monomer: 3.650V Bholtaids co-ionannachaidh èignichte: 3.650V
Tha bholtaids tòiseachaidh co-ionannachaidh air a shuidheachadh chun luach as ìsle den bholtaids sreang = V, an diofar bholtaids den mhonamair co-ionannachaidh: 0.005V, agus co-roinn an t-sruth co-ionannachaidh: 5% ~ 100%
Paramadairean co-ionannachd cosgais lithium trì-fhillte:
Dìon thar-bholtaids monomer: 4.250V Ath-bheothachadh thar-bholtaids monomer: 4.200V Bholtaids co-ionannachaidh èignichte: 4.250V
Bholtaids tòiseachaidh co-ionannachaidh: 4.000V Eadar-dhealachadh bholtaids monomer co-ionannachaidh: 0.005V Co-mheas sruth co-ionannachaidh: 5%~100%
Nuair a bhios co-ionannachd cosgais ga dhèanamh, feumaidh am “pòla àicheil bataraidh” air pannal aghaidh an inneil a bhith ceangailte ri pòla àicheil coitcheann a’ phacaid bataraidh, feumaidh pòla àicheil an luchdaire a bhith ceangailte ri “pòla àicheil luchdaidh” air pannal aghaidh an inneil, agus feumaidh pòla deimhinneach an luchdaire a bhith ceangailte ri pòla deimhinneach a’ bhataraidh. Mus tèid e a-steach don staid chothromach, chan fhaod an sruth luchdaidh a bhith nas àirde na 25A, chan fhaod an sruth luchdaidh a bhith nas àirde na 5A nuair a ruigeas e toiseach cothromach (lithium iarann ​​fosfáit 3.450V/lithium trì-fhillte 4.00V), agus bidh buaidh cothromachadh sruth beag nas fheàrr.
Co-ionannachd bataraidh - inneal cothromachaidh bataraidh (7)
Co-ionannachd bataraidh - inneal cothromachaidh bataraidh (6)
Taghadh Modail
Clàr-amais Teicnigeach Modail Bathar
Modail HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Sreangan Bataraidh Iomchaidh 2-24S 2-32S
Seòrsa Bataraidh Iomchaidh LFP/NCM/LTO
Sruth Cothromachaidh as Motha 25A 15A 20A 25A
Paramadairean cothromachaidh fosfáit iarainn lithium Dìon thar-bholtaids monomer: 3.65V
Ath-bheothachadh cus-bholtaids monomer: 3.65V
Bholtaids co-ionannachaidh èignichte: 3.65V
Eadar-dhealachadh bholtaids monomer co-ionannachd: 0.005V
Co-roinn an t-sruth co-ionannachaidh: 5% ~ 100%
Paramadairean cothromachaidh lithium trì-fhillte Dìon thar-bholtaids monomer: 4.25V
Ath-bheothachadh cus-bholtaids monomer: 4.2V
Bholtaids co-ionannachaidh èignichte: 4.25V
Bholtachd tòiseachaidh co-ionannachd: 4V
Co-mheas gnàthach co-ionannachd: 5% ~ 100%
Meud (cm) 36 * 29 * 17
Cuideam (kg) 6.5 9.5
Nota
② Rè co-ionannachd cosgais, feumaidh am “pòla àicheil bataraidh” air pannal aghaidh an inneil a bhith ceangailte ri pòla àicheil a’ phacaid bataraidh gu lèir, feumaidh am pòla àicheil den charger a bhith ceangailte ris a’ “pòla àicheil cosgais” air pannal aghaidh an inneil, agus feumaidh am pòla deimhinneach den charger a bhith ceangailte ri pòla deimhinneach a’ bhataraidh. Cha bu chòir don t-sruth cosgais a bhith nas àirde na 25A mus tèid e a-steach don staid chothromachaidh, agus cha bu chòir don t-sruth cosgais a bhith nas àirde na 5A nuair a ruigeas e cothromachadh (lithium iarann ​​fosfáit 3.45V/lithium trì-fhillte 4V). Bidh buaidh chothromachaidh sruth beag nas fheàrr.
③ Solar cumhachd roghainneil
  • Solar cumhachd aon-ìre 220V.